Garpooz Shop-کلیات فایندر دیجیتال کروز
     
 
صفحه اصلی  |   درباره ما  |  روش های خرید  |  تبلیغات  |  وب مستر ها  |  تماس با ما

 

تعداد دسته ها : ۲۳
تعداد محصولات :
۳۱
 
اين سايت در ستاد ساماندهي پايگاه هاي ايراني ثبت شده و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران است .

به علت نوسانات قیمت دلار قیمت را با ما چک کنید

09126445707کلیات فایندر دیجیتال کروز
موزش آپگريد فايندر ديجيتال
دستگاهه CL-803 d  يك دستگاه فايندر ديجتال عامه پسند و فارغ از پيچيده گي هاي اضافي است . اين دستگاه ساخت شركت ايزي لينك تايوان است . مشخصات كلي اين سيستم به شرح زير است 
این دستگاه علاوه بر فرکانس یاب ماهوره . یک دستگاه تستردوربین مدار بسته نیز میباشد . بیشتر مشتریان این محصول نصابهای دوربین مداربسته میباشند . به این شکل که این سیستم با وردی AVI  که دارد دوربین را در آن وصل می کنند . و لنز و فاصله کانونی آن را تنظیم می کنند .
اگر نصابی قصد تست ریسور را دارد که آیا سالم است و نیست و تنظیم خاص می خواهد انجام دهد با وصل کردن به وردی این سیستم به راحتی این امکان پذیر است
این دستگاه مسلح به یک سیستم نشان دهنده فرکانس واقعی میباشد . که بسیار کار بردی برای نصابان عزیز است . نشانگر دیجیتال که بصورت LED ‌نشان میدهد از 0 ٪ تا 100 ٪ را نشان میدهد و درصد واقعی سیگنال همان ترانسپندر را نشان میدهد . و این در محلهایی که فرکانس مزاحم و پارازیت زیاد است بسیار کاربردی است .

این سه خصلت و توانایی همراه با قیمت مطلوب ایتن دستگاه را به یکی از پر فروشترین دستگاه های فایندر در ایران میتوان نام برد .


در خصوص بهینه استفاده کردن از این دستگاه به نکات زیر توجه کنید
1- اول دستگاه را به مدت 6 ساعت اولیه در شارژ بگذارید .
2- حتی المقدور در قسمت وارد کردن اسم ماهواره از قسمت ست کردن LNB از  Universal  استفاده نکنید . و خودتان پیک بالا و پایین کار کرد LNB‌خود را وارد کنید . این دستگاه با هر LNB  یک نوع عملکرد خاص دارد . و زدن universal ‌برای یک حرفه ایی کار صحیح نیست . و ممکن است با یک فرکانس و یک LNB‌در جایی کانال نمایش یابد در جای دیگر با همان فرکانس با یک نوع دیگر LNB‌جواب ندهد .
3- مرجع اصلی فرکانسها در دنیای ماهواره سایت اصلی و مرجع www.lyangsat.com  میباشد . لازم است تمامی فرکانسها با این سایت چک شود و وارد شود .این سایت بروزترین سایت ممکنه است . این مسئله در مورد فایندرها بسیار مهم است . چون فایندرها فاقد مدارات تطبیق فرکانس هستند و فقط و فقط بیم اصلی و فرکانس اصلی پراویدر رو تشخیص می دهند .
4- اگر در فرکانس در جستجو کانال آمده است و تصویر ندارید . 1- اول تنظیماتLNB‌را طبق گفته بالا انجام دهید . در مرحله دوم فرکانس یافته شده را با مرجع سایت فرکانسها مطابقت دهید احتمالا فرکانس درج شده اشتباه میباشد. تصحیح کنید سپس امتحان کنید .
5- هر گونه مشکلات احتمالی حتی ایده خاص درباره دستگاه دارید . با ما در میان بگذارید تا در محصولات بدی آن گنجانده شود .
 

1-     لودر سيستم
لودر را دانلود كنيد و در يك داريكتوري بريزيد.

2-     فايل فلش
فلش را باز كنيد و در همان دايركتوري قبل بريزيد.

3- فایل جدید آپگرید رسید .
New Ver

4-این هم دفترچه راهنمای تخصصی این دستگاه  USERنمايي از فايندر و مدار داخلي و چگونگي آپگريد در عكس روشن است

این نمای ساخت کابل بدون مدارات پرتی و سیستم چک است .این کابل ممکن است در بعضی از سریالها بخصوص سریالهای که تبدیل USB  شده است کار نکند .
بهتر است کابل را طبق شکل زیر بسازید . قیمت کابل آماده 16000 تومان در بازار موجود میباشد .
 


فرکانسها و بیم قوی هر ماهواره  

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه GarPooz.com  می باشد
ایجاد شده توسط فروشگاه ساز اول ایران
 HAM3D.net